czwartek, 15 sierpnia 2013

Fullcap, Snapback, 5panel, trucker hat, którą wybierasz?

Lato, lato, lato kochamy je, ale bardzo często jest strasznie uciążliwe. Do ochrony przed słońcem oprócz okularów przeciwsłonecznych najlepsze są...CZAPKI!  Ha, ale czy tutaj chodzi o ochronę? Sądzę, że mało osób zwraca na to uwagę...przede wszystkim chodzi o to jak dana rzecz wygląda, czy jest modna, czy odzwierciedla nasz styl, a może nadaje stylizacji przysłowiową kropkę nad "i".  
Właśnie dzisiaj prezentuje Wam ofertę ze strony www.shwrm.pl, w której znajdziemy takie rodzaje czapek jak Fullcap, Snapback, 5panel oraz trucker cap. Którą wybierzecie to już Wasza decyzja! Arriba - Wear


Marka ta oferuje popularne już Full Cap'y oraz wchodzące dopiero na rynek 5panel cap. Cenowo czapki plasują się w granicach 70-120 zł. Full Cap'y w jednolitych kolorach z różnymi logami na przodzie, 5panel pokryte wzorami z brązowymi daszkami.

The Hive

Marka The Hive oferuje snapback'i  oraz pięciopanelówkę. Marka dobiera różnego rodzaju wzory na daszki czapek, które charakteryzują modele właśnie tej marki. Cena około 110 zł.

Mad Lola


Marka ta prezentuje zaledwie dwa modele, ale bardzo interesujące. W obu propozycjach czapka jest czarna, różnią się napisem na przodzie. Jeden model to złote "GLAM", a w drugiej biały, ale fluorescencyjny napis "DIVA". Cena 120-130 zł.

Turbokolor

Kolejna marka, czyli Turbocolor oferuje nam, aż sześć modeli 5panel cap, dodatkowo dwie truckerki, które ostatnio rzadziej spotykane są na głowach miłośników czapek, a także klasycznego snapback'a. Oferta bardzo ciekawa zwłaszcza, że cena oscyluję w granicach od 60 do 100 zł.

RUSHMarka Rush oferuje snapback'i w różnej wersji kolorystycznej oraz z różnymi logami z przodu czapki. Cena oscyluje w granicach 120 zł.


SHADE clth.

Marka w ofercie posiada cztery modele czapek. Dwa z nich to klasyczne snapbacki z haftem na froncie, a dwa to pięciopanelowe czapki w kolorze moro oraz ciemnego jeansu z blaszaną wszywką na przodzie.  Cena 110-130 zł.


We Peace It apparel  Marka bardzo ciekawa choć proponuje bardzo prostą kolorystykę, wykorzystuje daszki, aby dodać czapkom charakterystycznego stylu. Co ciekawe cena bardzo zachęcająca w granicach 60-80 zł.


LookAtMeNow


Marka  LookAtMeNow udostępniła w swojej ofercie proste snapback'i z bardzo ciekawymi i chwytliwymi tekstami, które na pewno zwrócą uwagę osób nas mijających. Znany już wszystkim tekst "Bitch please" to tylko jeden z zamieszczonych na czapkach. Cena każdej czapki 89zł.


Wszystkie propozycje pochodzą ze strony www.shwrm.pl 
Zachęcam do komentowania posta i obserwowania bloga :)
Zapraszam również na nasz fan page Polski-Fashion-Projekt- Facebook.com
Możecie nas również obserwować na twitter.com/PolskiProjekt


5 komentarzy:

 1. Swietna selekcja, snapy super!

  OdpowiedzUsuń
 2. na produktach shade clth widnieje nazwa marki We peace it aparel...

  OdpowiedzUsuń
 3. wybieram każdy z tych 'fulkapów' ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia super wpis
  ! Zapraszam: http://blogmanekineko.blogspot.com/
  Jeśli mój blog Ci się spodoba zaobserwuj go, a z pewnością zrobię to samo

  _manekineko_
  blogmanekineko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń