wtorek, 22 maja 2012

SHE/S A RIOT- krok w stronę oryginalności.

Prezentacja oryginalnej marki. She/s a Riot. Czytaj więcej...!
Collection: GOTTA LOOK MY BEST IF WE’RE GONNA BREAK UP / Photos: Felipe Vasquez

Wiele osób może uznać, że staję się nudny i każdy mój post jest o oryginalnych projektach. Oryginalne, oryginalność i wszystko co oryginalne, ale taka prawda! Na swoim blogu prezentuję kolekcje i projektantów, którzy wnoszą nowości na rynek, a zarazem nie są stworzone na wzór panującego modelu "dobrej marki". Nie chciałbym, żeby ktoś poczuł się urażony, że nie piszę akurat o jego marce, ale to chyba łatwe do zrozumienia, że nie mogę opisać wszystkich fantastycznych projektantów na raz, dlatego z dnia na dzień przy godzinach spędzonych w internecie wyszukuję ciekawe pomysły, które tutaj opisuję. Dzisiaj pora na SHE/S A RIOT.
Prezentuję tę markę, ponieważ zachwyciła mnie swoim minimalizmem, choć nie we wszystkich projektach, odwagą- gdyż używają  niecodziennych faktur oraz odważnych kolorów w męskich projektak jak również  dystansem jaki prezentują za sprawą swoich t-shritów. W kolekcjach możemy znaleźć projekty damskie jak i męskie oraz unisex np. wcześniej wspomniane t-shrit'y. Do naszej garderoby od  SHE/S A RIOT mogą trafić koszule, tuniki, spódnice, szorty, sukienki i bluzki. Wszystko utrzymane w najróżniejszych kolorach, a faktury dopasowane są poszczególnie do projektów. Jest to świetnie zapowiadająca się marka, która na naszym rynku  jest od 2010 roku. Polecamy pełną galerię projektów po kliknięciu "Czytaj więcej" pod zdjęciem oraz zapraszamy na shwrm.pl<--TU, gdzie można nabyć ubrania tej właśnie marki. 

Polecam również fan page marki na portalu facebook.com  SHE/S A RIOT<--TU, gdzie dowiecie się o wszystkich nowościach. Polecamy!
Collection: SOMETIMES I FEEL LIKE NO / Photos: Tomasz Baran 

Collection: Have Gun Will Shoot / Photos: Joanna Szproch
Collection: Have Gun Will Shoot / Photos: Joanna Szproch
Collection:  IT SHOULD HAVE BEEN ME / photos: Tomasz Baran
Collection:  IT SHOULD HAVE BEEN ME / photos: Tomasz Baran
Collection:  IT SHOULD HAVE BEEN ME / photos: Tomasz Baran
Photo: Agnieszka Murak/Metka Studio

Photo: Agnieszka Murak/Metka Studio
Photo: Agnieszka Murak/Metka Studio

2 komentarze:

 1. Ostatnia męska koszula <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Beżowa sukienka z pasem w kolorze limonki <3
  Ostatni także doceniam bardzo uroki polskich projektantów i marek.
  To prawda, że jest ich teraz mnóstwo i nie sposób znać wszystkich (przynajmniej tak mi się wydaje), ale niestety część z nich długo nie przetrwa na rynku mody (tak sądzę) i to wcale nie z powodu, że jest ich za dużo, z powodu a braku umiejętności sprzedani się, a właściwie kolekcji.
  Aż chyba napiszę o tym post ;D
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń