czwartek, 19 kwietnia 2012

The Frock by Kaja Śródka- debiutancki sukces!

Debiutancką kolekcję na Warsaw Fashion Weekend zaprezentowała Kaja Śródka. Przyćmiła ona wszytskie inne pokazy swoją niesamowitą kolekcją fraczydeł. Premiera miała miejsce podczas nowej części programu WFW- Fashion Rock, gdzie kolekcje prezentowane są przy muzyce na żywo. Do pokazu projektantki zaśpiewała Natalia Lubrano z zespołem, która również powaliła wszystkich na kolana.

Pierwsza kolekcja to fraki zapożyczone z mody męskiej, lecz zaprezentowane w kobiecym wydaniu. Kwieciste wzory, odcienie pasteli oraz orientalne dodatki to numer jeden panujący w tym sezonie i to też właśnie ujrzeliśmy w projektach Kai. Wspaniałe materiały, które projektanta przywiozła z Tajlandii były świetnym wyborem, do tego jakość wykonania na najwyższym poziomie i genialna koncepcja kolekcji co w rezultacie przyniosło Kai Śródce ogromny sukces.

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na sposób zaprezentowania kolekcji na wybiegu. Modelki ubrane były tylko w bieliznę, ewentualnie krótki spodenki, nie posiadały zbędnych warstw garderoby pod frakami, czasami tylko biały t-shrit. Posiadały świetnie dobrane dodatki oraz orientalny make up. To wszystko sprawiło, że główną rolę odgrywały fraki i cały wzrok skierowany był na nie.

Moim zdaniem była to najlepsza kolekcja drugiego dnia Warsaw Fashion Weekend jak nie całej imprezy. Serdecznie gratuluję Kai Śródce i oczekujemy na tak wysublimowaną męską kolekcję fraków.

We frakach projektantki podczas pokazu zaprezentowały się m.in. prowadząca Ada Fijał oraz gość Ilona Felicjańska.

Po kliknięciu "Czytaj więcej"( pod zdjęciem) cała kolekcja marki The Frock by Kaja Śródka. Polecamy! 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
Ilona Felicjańska we fraku od Kai Śródki.
Kaja Śródka

Relacja z drugiego dnia z reszty pokazów już niebawem. :)


Foto: strona we-dwoje.pl3 komentarze:

  1. Czasami warto postawić przecinek, żeby zdanie miało sens :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. http://4.bp.blogspot.com/-Ame3Lila5LM/T5AGEEkia6I/AAAAAAAAAas/fTKhcOvxMsg/s1600/galeria_we_dwoje_13.jpg <-- naszyjnik z tego zdjęcia jest przepiękny. Jakbym wiedziała gdzie go dostać.

    OdpowiedzUsuń