wtorek, 10 kwietnia 2012

Sebastian Owsianka- młody wiek, dojrzały cel.


Dzisiaj chciałbym Państwu przedstwaić zapowiedź nowej kolekcji projektanta, który pomimo swojego wieku (niespełna 18 lat) osiągnął już bardzo wiele i dąży do celu z niesamowitym zapałem i wielkimi ambicjami.
Sebastian Owsianka, bo o nim tutaj "mowa" już od najmłodszych lat wiedział, że chce projektować ubrania. Poprzez warsztaty plastyczne, technikum odzieżowe, praktyki u Maldorora oraz staż u Gosi Baczyńskiej poszerzał on swoją wiedzę i doświadczenie , aby niedługo przedstwaić całą swoją kolekcję. Inspiracje czerpie głównie ze sztuki graficznej, styl jaki prezentuje sam nazywa "elegancką awangardą". Do tworzenia swoich ubrań wykorzystuje wiele niekonwencjonalnych materiałów. Jego najnowsze projekty wyróżniają się oryginalnością, które przeznaczone są dla osób odważnych, pragnących zadziwiać, a zarazem prezentować elegancję i klasę. Dzisiaj tylko przedsmak tego co czeka nas już niedługo, a naszym zdaniem naprawdę warto cierpliwie czekać! Mała galeria zdjęć zapowiadająca przyszłą kolekcję! Polecamy :)
Bolerko z piór ze zbliżającej się kolekcji.
Kostium z piórami.
Marynarka z piór.
Sukienka cała w agrafkach- najnowszy projekt Sebastiana Owsianki.
Michalina Manios i Honorata Wojtkowska- uczestniczki programu Top Model w projekcie gorsetu z taśmą VHS z pracowni Sebastiana Owsianka.
Materiały: http://www.sebastianowsianka.pl/

4 komentarze:

 1. Kochamy Sebastiana za jego oryginalność!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Musimy się zgodzić jest bardzo oryginalny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. maybe you like my blog...
  kisses
  fran

  showroomdegarde.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. hehe maybe one day you will visit spain and we can meet...
  kisses ;)

  OdpowiedzUsuń