wtorek, 24 lipca 2012

SOFITEL FASHION NIGHT- nowe modowe eventy na mapie Wrocławia.

"Sofitel Fashion Night"- Wrocław-Stare Misto, Sofitel hotel, MODA- już 26 lipca. Czytaj więcej o tym wydarzeniu...

Już 26 lipca we Wrocławiu rozpocznie się pierwszy z cyklu eventów "SOFITEL FASHION NIGHT" zainicjowanych przez Hotel Sofitel Wrocław Old Town***** i Flesh on Flesh Collective. 
Wrocław- miasto prężnie rozwijające się pod względem ekonomicznym, przemysłowym, a także kulturalnym przyciąga pomysłodawców coraz to nowszych dziedzin kultury i sztuki. Dotychczas powiązanie z modą to miasto miało za sprawą cyklicznie odbywającej się gali "Spotkań z moda i sztuką".

"SOFITEL FASHION NIGHT" skierowany jest do młodych projektantów, którzy posiadają potencjał, ambicje, a przede wszystkim talent, a ich projekty charakteryzują się wysoką wartością rynkową i artystyczną. Dzięki cyklowi eventów, młodzi projektanci będą mogli zaprezentować swoje kreacje szerszej publiczności jak również swoim potencjalnym klientom. Obok pokazu mody pojawi się wystawa ceramiki artystycznej, a podczas eventu nie zabraknie gwiazd polskich mediów, kultury i show biznesu. Pokazy będą  odbywać się cyklicznie co dwa lub trzy miesiące, a sami organizatorzy chcą zaprezentować jak najwięcej młodych i zdolnych projektantów.

26 lipca br. imprezę otworzy pokaz projektantki Sylwii Maliny tworzącej pod marką Malina i zaprezentuje ona kolekcję Lumen na wiosnę/lato 2013. 
Sama projektantka to absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie (SAPU), oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w WSUS.

"Moda to moja pasja, daję mi przede wszystkim możliwość wyrażania siebie. Lubię wszelkie eksperymenty i niestandardowe zestawienia kolorów, krojów, czy dodatków. Nie zapominam przy tym o wygodzie. Inspirację czerpię z szeroko pojętego otoczenia."
                                                                                                                             Sylwia Malina

Już nie mogę doczekać się pokazu kolekcji Lumen, który obejrzę osobiście w czwartek w hotelu Sofitel Wrocław Old Town*****, a już w sobotę relacja z pokazu na blogu. Teraz mały przedsmak tego co zobaczycie w sobotę! :)


PHOTO: ZUZA WALTOSBrak komentarzy:

Prześlij komentarz