sobota, 18 sierpnia 2012

Gwiazdy w kreacjach polskich projektantów- Maciej Zień i Bohoboco cz. 1.

Pierwsza część z serii postów "Gwiazdy w kreacjach polskich projektantów"- Maciej Zień i Bohoboco. Zapraszam! Czytaj więcej!Od dawna zbieram się do napisania tego posta, ale chciałem pokazać Wam coś innego, nowego i zbieranie "materiałów" chwilę czasu mi zajęło. Przygotowałem dla Was pierwszą część z serii postów "gwiazdy w kreacjach od polskich projektantów", ale nie będą to zwykłe kreacje, ale postarałem się znaleźć dla Was stylizacje, które (mam nadzieje) zaskoczą niejedną osobę. W tym poście zaprezentuje Wam według mnie najciekawsze kreacje dwóch marek. Pierwsza z nich BOHOBOCO- prowadzona przez Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha, druga to jedna z najpopularniejszych polskich marek, której właścicielem jest Maciej Zień, tworzący pod nazwą ZIEŃ.

BOHOBOCO

Dzisiaj znalazłem gwiazdy w kreacjach marki Bohoboco, które naprawdę wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Najczęściej proste kroje w najróżniejszych kolorach, lecz bez zbędnych udziwnień. Wybrałem dla Was kilka stylizacji, jak Wam się podobają?ZIEŃ

Tej marki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Maciej Zień na polskim rynku modowym zadebiutował już bardzo dawno i od razu pokochały go gwiazdy, na każdym evencie możemy zauważyć kreacje z atelier tego projektanta.  Bardzo ciężko było mi wybrać kilka stylizacji, które mi osobiście najbardziej się spodobały, z pewnością wiele przeoczyłem, ale mam nadzieje, że te zaprezentowane tutaj wywrą na Was pozytywne reakcje. 
2 komentarze:

  1. Piszesz, ze przedstawiasz kreacje Zienia, a na jednym zdjęciu Doda ma nasobie przecież Anie Kuczyńska :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mała pomyłka przez to, że mam naprawdę masę zdjęć na następne posty. Już poprawione! :)

      Usuń