środa, 5 września 2012

Gwiazdy w kreacjach polskich projektantów- Łukasz Jemioł i TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak cz. 2

Kolejna część z serii  postów "Gwiazdy w kreacjach polskich projektantów"- Łukasz Jemioł i TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak! Wejdź! 
Druga część artykułu "Gwiazdy w kreacjach polskich projektantów" niesie ze sobą powiew męskiej fantazji. Niestety nie będą to kreacje męskie, ale tworzone przez mężczyzn. Tych dwóch panów tworzy kreacje bardzo kobiece i eleganckie tak jakby na wzór swojej wymarzonej idealnej kobiety. Spośród ogromnej liczby zdjęć wybrałem kilkanaście, aby zaprezentować  Wam styl każdej z tych dwóch marek. 


ŁUKASZ JEMIOŁ 

Projektant ten wkroczył na polski modowy rynek już ładne "parę lat temu". Tworzy eleganckie suknie wieczorowe, które możemy podziwiać na gwiazdach i celebrytach praktycznie na każdym evencie. Każdy kolejny pokaz to dawka nowych kreacji, w których zakochują się kobiety, a mężczyźni nie mogą oderwać wzroku od pań noszących kreacje tego Łukasza Jemioła. Wybrałem kilka, moim zdaniem najpiękniejszych wieczorowych outfitów tego projektanta. 

TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak

Tomasz Olejniczak zaczął swoją przygodę z projektowaniem bardzo niedawno, ale od razu jego kreacje zabłysnęły na czerwonym dywanie. Stylizacje gwiazd szokują, ale pozytywnie! Projektant z pewnością wyciągnie z rękawa niejednego asa. Zatem czekamy na nowe kolekcje, a tymczasem kilka wieczorowych kreacji noszonych przez polskie gwiazdy.Czekam na wasze opinie w komentarzach!

3 komentarze: