wtorek, 25 września 2012

Gwiazdy w kreacjach polskich projektantów- The Frock by Kaja Śródka, Ewa Minge i Domi Grzybek cz. 3

W trzeciej części z serii postów "gwiazdy w kreacjach polskich projektantów" będą rządziły kobiety! Zapraszam do oglądania stylizacji gwiazd w projektach od The Frock by Kaja Śródka, Ewy Minge oraz Domi Grzybek. Wejdź!

Żeby było jeszcze ciekawiej będą to trzy kompletnie różniące się od siebie panie! Do tej pory mogliście podziwiać kreacje samych mężczyzn, a byli to Maciej Zień, Michal Gilbert Lach i Kamil Owczarek-BOHOBOCO, Tomasz Olejniczak- TOMAOTOMO oraz Łukasz Jemioł. Oryginalność, styl, elegancja- z pewnością każda z tych projektantek prezentuje nam wszystkie te rzeczy, z tym że pogląd na temat tych cech w każdym wykonaniu just zupełnie inny. Przekonacie się o tym oglądając galerię zdjęć. 


The Frock by Kaja Śródka


O debiutanckim pokazie Kai mogliście przeczytać na moim blogu >tutaj<. Swoją pierwszą kolekcję fraczydeł zaprezentowała w marcu 2012 roku na Warsaw Fashion Weekend. O fenomenalnym wyczuciu stylu tej projektantki pisało mnóstwo portali, a same zdjęcia prezentują stu procentową kobietę z klasą. Wszystkie projekty wykonane są z pasją, a sama Kaja uwielbia prezentować swoje kreacje na własnym ciele. Marka The Frock by Kaja Śródka już znalazła swoje zwolenniczki. Wielokrotnie na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać piękne fraczydła z atelier projektantki. 
Wszystkie panie, którym spodobają się projekty zapraszam na shwrm.pl. Na zachętę kilka stylizacji z marką The Frock by Kaja Śródka w roli głównej. Kaja Śródka w szortach również swojego projektu.

Ewa Minge

Tej projektantki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Na rynek modowy wkroczyła wiele lat temu. Swoje kolekcje prezentowała na wielu imprezach międzynarodowych w całej Europie. Jedni panią Ewę kochają, inni nienawidzą, ale tak było jest i będzie. Najważniejsze jest to co tworzy nasza projektantka. Uważam, że możemy, a nawet musimy być dumni. Na wielu czerwonych dywanach zagościły kreacje pani Minge, zwłaszcza, że nie były to tylko polskie dywany. Nawet królowa Elżbieta II mogła podziwiać kreacje tej właśnie projektantki. Podsumuję to tylko tak: Pani Ewo czekamy na więcej!  


Domi Grzybek


Jest to młoda utalentowana absolwentka Łódzkiego ASP. Dość niedawno zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki na rynku modowym, ale już została doceniona przez takie gwiazdy jak Monika Brodka, czy Ramona Rey. Jej kolekcje zadziwiają nie tylko pasjonatów mody, ale wszystkich którzy natkną się na jej projekty. Została wyróżniona przez Krzysztofa Stróżynę podczas warsztatów Art&Fashion Festival w Starym Browarze. Jej projekty są  bardzo kolorowe, posiadają nowoczesne, często zabawne formy i nadruki. 
Przedstawiam wam kilka stylizacji z projektami od Domi Grzybek

Czekam na wasze opinie w komentarzach. Piszcie co sądzicie na temat stylizacji gwiazd w kreacjach tych projektantów. Polecajcie posta znajomym, a może ktoś znajdzie coś dla siebie! :)

1 komentarz: