wtorek, 9 października 2012

WROCŁAW coraz modniejszy- pokaz czołowych polskich projektantów w Sky Tower & KONKURS!

 Podczas jednego wieczoru swoje kolekcje zaprezentowali: duet Paprocki &Brzozowski, Ania Kuczyńska, Bohoboco, Natalia Jaroszewska, Izabela Łapińska, Monika Jaruzelska, Bizuu, Łukasz Jemioł, Joanna Klimas, Krzysztof Stróżyna, Gosia Baczyńska, Mariusz Przybylski i Maciej Zień. Dodatkowo zapraszam na konkurs!

Wrocław "modnieje" i jest to niezaprzeczalne stwierdzenie! Coraz więcej modowych eventów zorganizowanych jest właśnie w tym mieście. 29 października w nowo powstałej galerii handlowej Sky Tower odbył się niepowtarzalny wieczór. Swoje kolekcje zaprezentowało dwunastu  czołowych polskich projektantów. Wszystko dzięki butikowi JOLLI, który swoją siedzibę ma właśnie w tej galerii i oferuje kolekcje tych designerów. Niezaprzeczalnie jest to jedyny butik, który skupia, aż tyle czołowych projektantów pod swoim dachem. 

Na imprezę mogły wejść osoby tylko z zaproszeniem, przybyło ok. 400 gości z różnych branży. Cały event poprowadził niezastąpiony Marcin Prokop. Pokazy trwały niecałą godzinę, a każdy z projektantów zaprezentował pięć outfitów swojego projektu. To niedużo, ale wystarczyło to do potwierdzenia, że polska moda rozwija się, a projektanci podążają w naprawdę dobrym kierunku. Po pokazach wszyscy goście zostali zaproszenia na after party, które odbyło się na pierwszym piętrze galerii, można było porozmawiać z projektantami, napić się lampki wina, odwiedzić butik Jolli, który przez cały wieczór był otwarty, a ubrania zaprezentowane wcześniej znikały jak świeże bułeczki z wieszaków i półek. Dodatkowo tego wieczoru zagrał wrocławski zespół Me, Myself & I.

Organizacja całego eventu wypadła na najwyższym poziomie. Wiele osób było zaskoczonych tak wysoką rangą tej imprezy. Wrocław niezaprzeczalnie modnieje i może już niedługo stanie się polską stolicą mody, bo nie ukrywam, że potencjał jest bardzo duży, ale niestety brak chętnych do organizacji takich eventów, a są naprawdę potrzebne tej branży. Zapraszam do oglądania galerii zdjęć z pokazów, a pod nimi informacje o KONKURSIE. 


KONKURS

POLSKI-fashion-PROJEKT wraz z marką My Collar organizują konkurs!

Do wygrania świetne kołnierzyki, które aktualnie są jednym z najpopularniejszych dodatków do stylizacji codziennych jak i eleganckich. Marka My Collar oferuje obszerną gamę rodzajów kołnierzyków od klasycznych, po neonowe, ćwiekowane, orientalne, czy też z ozdabiane koralikami, bądź czaszkami. 

Do wygrania jest jeden z zaprezentowanych na zdjęciu kołnierzyków, wystarczą tylko trzy kroki, żeby zostać posiadaczem jednego z nich. Wystarczy, że:

1. Polubisz fan page POLSKI-fashion-PROJEKT.blogspot 

2. Polubisz fan page marki My Collar

3. Udostępnisz na swojej facebook'owej tablicy >>TO<< zdjęcie 

Spośród osób, które wykonają te trzy czynności wylosujemy zwycięzcę, który stanie się posiadaczem najmodniejszego dodatku tego sezonu. 

Ze względu na duże zainteresowane, postanowiliśmy przedłużyć konkurs do 14 października. 

Powodzenia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz