piątek, 19 października 2012

Warsaw Fashion Weekend dzień 1.

Relacja z pierwszego dnia jednej z największych imprez modowych w Polsce. Zapraszam!
W dniach 5-6 listopada odbywał się jeden z najważniejszych event'ów modowych w Polsce. Co pół roku prezentowane są kolekcje polskich projektantów oraz zaproszonych gości z zagranicy. Zimowa edycja tej imprezy zorganizowana była w hali Expo XXI przy ul.Prądzyńskiego. Oprócz pokazów, można było przejść się po stoiskach projektantów pooglądać, nabyć, bądź zamówić upatrzone kreacje czy dodatki. Tegoroczna zimowa edycja zatytułowana była SWEDISH FASHION MIRACLE, gdyż Warszawa gościła szwedzkich projektantów, którzy zaprezentowali swoje kolekcji. Jak co pół roku przyjechało bardzo wiele osób interesujących się modą oraz gwiazd. 

Pierwszego dnia galę otwierała marka DRY LAKE, która znana jest połączenia odważnych elementów w klasycznych kreacjach. Dodatkiem do pokazu były buty marki SUGARFREE SHOES, która to podąża za najnowszymi trendami i oferuje szeroką gamę obuwia w przystępnej cenie.

Kolejny pokaz to kolekcja marki SOFIFI stworzona przez szwedzką projektantkę Sofie Brattberg. Jest to połączenie elegancji, kobiecości, luksusu i ponadczasowej jakości. 
Trzeci pokaz tego wieczoru to propozycja marki MES DAMES, która opisywana jest jako zmysłowa i elegancka odzież dla kobiet z charakterem. 

Kolejną zaprezentowaną marką jest kolekcja dobrze nam wszystkim znanej projektantki ANI KUCZYŃSKIEJ. Cały premierowy pokaz opisywałem TUTAJ. Zapraszam!
Ostatnim pokazem pierwszego dnia była kolekcja marki FILIPPA K. Brand prezentuje eleganckie, klasyczne ubrania, które utrzymane są we współczesnym pojęciu minimalizmu. Charakteru całej kolekcji dodają świeże i wyraziste kolorowe elementy. Jest to marka tworząca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, choć podczas tegorocznej edycji WFW zostały zaprezentowane tylko kobiece sylwetki. Już niedługo relacja z drugiego dnia Warsaw Fashion Weekend. Jak Wam się podobają kolekcje zaproszonych gości oraz naszych- polskich projektantów? Może sami byliście na tej imprezie i chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Zachęcam do zostawiania komentarzy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz